Já a smečka
Já a celá smečka
Já a Sigi
Já a Sigi
Seminář fyzioterapie a rehabilitační cvičení
Seminář fyzioterapie a rehabilitační cvičení
Seminář fyzioterapie a rehabilitační cvičení
Seminář fyzioterapie a rehabilitační cvičení

O mně

Jmenuji se Eva Janoušková.

Láska ke zvířatům rozhodla o mé budoucnosti.

Vystudovala jsem střední veterinární školu v Kroměříži. Několik let jsem pracovala převážně v laboratořích. Od roku 1998, kdy jsem získala osvědčení „Kosmetika a střihová úprava psů „, se věnuji úpravou pejsků a stala jsem se členem Asociace stříhačů psů České Republiky. Tuto činnost jsem v průběhu několika let rozšířila v mnoha jiných směrech, jako je například poradenství ve výživě a výchově psa, terapie Dornovou metodou u zvířat, terapie Kvantovou vlnou,  naturopatie zvířat

Stříháním psů se věnuji více jak 17 let. Za tu dobu jsem se naučila  pracovat se psy různých povah tak,  abychom společnými silami došli k vytýčenému cíli, t.j.  upravit pejska pro spokojenost  jeho i pánečka. Dornova metoda – zvířata (preventivní a ozdravná terapie pohybového aparátu) mě naučila, jak pracovat se zvířetem,  aby nedocházelo k nefyziologické (nepřirozené) manipulaci končetin a jiných částí těla a následně jejich poranění. Práce s energií mě umožňuje napojit se při práci energeticky na psa a snažit se ho udržet v harmonii a klidu.

Spolu s manželem máme chovnou stanici „ Hostýnský trail „ Českých horských psů. ( http://www.hostynskytrail.estranky.cz/ ). Je to smečka tří pesanů, která je doplněna malým hladkosrstým pinčem  (vůdce smečky?).  Jsou to skvělí společníci, kteří nás neustále něčím překvapují a učí. Jako figuranti jsou velice trpěliví a dovolují nám se neustále zdokonalovat.

 Věřím, že svoji poctivou prací pomohu psím klientům i jejich páníčkům  ke spokojenosti a stálému zdraví.